Ndërron jetë këngëtari llapjan, Irfan Blakçori

Në moshën 62 vjeçare ka ndërruar jetë këngëtari dhe tekstshkruesi, Irfan Blakçori. Lajmin për ndarjen e…

Reperi serb shfaqet me flamurin shqiptar në videoklipin e tij (Video)

Reperi serb, Aleksandar Milosavljeviç ka bërë diçka të rrallë në videoklipin e këngës së re. Në…

Rita Ora i uron fat Kosovës në ndeshjen kundër Anglisë

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, që është rritur në Londër, i ka uruar Kosovë ‘fat…

Aktori llapjan Florist Bajgora, pjesë e serialit “Gangs of London” (Foto)

Aktori tashmë i dëshmuar llapjan Florist Bajgora i cili numëron një numër të konsiderueshëm të roleve…

Yll Limani paralajmëron këngën e re (Video)

“Nuk po kalojka”, kënga e re e Yll Limanit Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Yll Limani, ka…

Dashuria e vërtetë, martohen një ditë para se djali të vdiste nga tumori

Një grua është martuar me të fejuarin e saj me sëmundje të pashërueshme vetëm një ditë…

Vila ku po pushon Ronaldo kushton hiç më pak se 8 mijë euro për një natë (Video)

Cristiano dhe Georgina Rodriguez i hipën aeroplanit privat me të vegjlit e tyre, për të shijuar…

Reperi llapjan Azet nuk përmbahet, bën dedikimin plot dhimbje për menaxherin e vdekur sot në aksident

Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë menaxheri i reperit llapjan Azet, 25 vjeçari Sefa Kaya, pas…

Emocionon Emina Çunmulaj, qan gjatë momentit kur rrëfen një histori të dhimbshme varfërie (Video)

Emina Çunmulaj është bërë pjesë e shoqatës bamirëse nga Shqipëria,” Fundjavë Ndryshe”. Modelja me famë botërore…

Rita Ora të dielën shfaq dokumentarin për Kosovën

Rita Ora, e cila para pak kohësh qëndroi në Kosovë si Ambasadore e UNICEF-it dhe ku…